galaserwis.pl

Blog w tematyce mody, urody i stylizacjach

ModaStylizacje

Jak będą wyglądały wiosenne i letnie stylizacje w sezonie 2022?

Jak będą wyglądały wiosenne i letnie stylizacje w sezonie 2022?

Nowy rok to również nowe trendy w modzie. Jakie propozycje koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, by wyglądać elegancko i modnie wiosną i latem 2022?

Kolor, kolor i… więcej koloru

Wiosenne stylizacje będą kolorowe, barwne i wesołe. Długie miesiące izolacji zmobilizowały projektantów do tego, by zadbać, aby nasze ulice na wiosnę stały się barwne i radosne.

Soczysty fiolet, mocny granat, intensywne odcienie żółtego czy pomarańczy będą królowały na ulicach. Panie, które nie lubią aż tak mocnych kolorów mogą cieszyć się czekoladą lub złamaną bielą, które również znalazły się wśród najmodniejszych kolorów 2022 roku.

Letnie stylizacje będą również pastelowe, zielone i oczywiście białe. Każda z pań znajdzie kolor dla siebie.

Mini czy maxi?

Wiosenne stylizacje będą bardzo różnorodne. Panie, które świetnie czują się w sukienkach maxi będą miały bardzo szeroki wybór. Warto jednak pamiętać, że w tym sezonie sukienki maxi sięgają do samej ziemi.

Bardzo interesujące są letnie stylizacje z sukienkami oraz spódnicami mini. Panie, które mają zgrabne nogi będą mogły pokazać je w całej okazałości. Mini jest w tym sezonie wyjątkowo krótka. Kończy się tuż za pośladkami.

Czas na dodatki

Letnie stylizacje nie byłyby kompletne, gdybyśmy nie pamiętały o dodatkach. Torebka to jeden z najważniejszych dodatków. W tym sezonie projektanci zadbali, by kobiety mogły cieszyć się zarówno dużymi, jak i wyjątkowo drobnymi torebkami.

Niezależnie od tego jaką torebkę wybierze kobieta warto pamiętać, że torby małe są bardzo, bardzo małe. Zmieści się w nich wyłącznie karta, klucze i telefon. Możemy je nosić na ramieniu, przewieszone przez klatkę piersiową czy na pasku.

Na drugim biegunie są shopperki. W tym sezonie są naprawdę duże. Zmieści się w nich nie tylko to co jest niezbędne w pracy, ale również strój na fitness czy kilka rzeczy na weekendowy wypad za miasto.

Grochy, kwiaty, krata…

Wiosenne stylizacje będą kolorowe, ale często jednobarwne. Letnie stylizacje są pełne wzorów.

Kwiaty to wzór, który się nie starzeje, ale się zmienia. Przez kilka sezonów nosiłyśmy drobne kwiaty, w tym sezonie wybieramy raczej te okazałe, piękne i duże. Również z mody nie wyszły grochy, które można łączyć z jednokolorową bazą.

Kolejnym wzorem, który będzie często spotykany w wiosennych stylizacjach będzie krata. Przez kilka ostatnich sezonów sympatią kobiet cieszyła się szachownica. W tym sezonie stawiamy na kratę vichy.

Warto również pamiętać, że latem będziemy nosiły motywy zwierząt, pasy oraz wzory geometryczne. Odważne panie, które lubią bawić się modą mogą swobodnie łączyć te wzory.

Udostępnij