galaserwis.pl

Blog w tematyce mody, urody i stylizacjach

Moda

Jak można nosić kilka łańcuszków?

Jak można nosić kilka łańcuszków?

Klasyczny łańcuszek to ponadczasowy rodzaj biżuterii w szkatułce każdej kobiety. Wybierając ten złoty, można zapewnić sobie sposób na codzienne noszenie biżuterii, która nie wyciera się, nie niszczeje, ale również nie traci na wartości. Żeby nie było nudno – warto zakładać nawet kilka łańcuszków na raz! Jak je dobierać?

Jakie długości łańcuszków wybrać?

W sprzedaży jubiler Zeccoro ma wiele długości łańcuszków na szyję. Dzięki nim można dopasować ten idealny nie tylko do obwodu własnej szyi, ale również do głębokości dekoltu czy efektu, jaki chce się uzyskać. Najkrótszy łańcuszek, który zaledwie okala szyję, ma długość 40 cm. Jest on doskonały do codziennego noszenia, jak również do płytkich dekoltów, gdy pragnie się podkreślić szyję, a chce uniknąć wpadania biżuterii pod bluzkę lub układania się na niej. W sprzedaży dostępne są łańcuszki o długościach nawet do 100 cm – ten najdłuższy będzie sięgał praktycznie do pępka. To świetny wybór, gdy pragnie się podkreślić naprawdę głęboki dekolt lub uzyskać ciekawy efekt stylistyczny, na przykład nakładając kilka łańcuszków różnej długości, tworzących charakterystyczny szpic na przedniej części bluzki lub sukienki. Jeśli chcesz uzyskać efekt bogatej biżuterii na szyi, na tle prostej, dyskretnej stylizacji, wykorzystaj kilka łańcuszków – na przykład ten 40 cm, 50 cm i 60 cm, w wybranym przez siebie splocie.

Łańcuszek Singapur, pancerka i co jeszcze warto mieć?

Jubiler Zeccoro oferuje wiele ciekawych splotów łańcuszków złotych w różnych grubościach. Łańcuszek Singapur to na przykład ciekawy splot przypominający świder o delikatnym skręcie. Jest bardzo zdobny, dlatego zaleca się noszenie go bez wisiorków. Pancerka to z kolei prosty, płaski splot, który również najlepiej sprawdza się solo, ale też i w towarzystwie innych łańcuszków o różnych splotach i długościach. Ankier to z kolei najpopularniejszy splot przypominający ogniwa klasycznego łańcucha. To model ciekawie wyglądający w zestawieniu z wisiorkami i innymi łańcuszkami o podobnym lub tym samym splocie.

Jak wygodnie nakładać kilka łańcuszków?

Kilka łańcuszków na raz to sposób na to, by jedynie dzięki ozdobieniu swojej szyi uzyskać ciekawy efekt stylistyczny. Często taka biżuteria nie potrzebuje już innego towarzystwa – kolczyków czy bransoletek. A jak zakładać kilka łańcuszków, aby nie plątały się ze sobą i były łatwiejsze w zapinaniu i zdejmowaniu? Z pomocą przyjdzie necklace detangler. To specjalny dodatek posiadający karabińczyki po jednej stronie i kółka po drugiej. Dzięki niemu łańcuszki nie plączą się i można zakładać oraz zdejmować wszystkie na raz. Ten gadżet dostępny jest w wersji na dwa lub więcej łańcuszków. Dopasuj odpowiedni w kolorze złotym, by pasował do Twoich złotych łańcuszków od Zeccoro i ciesz się możliwością noszenia swojej ulubionej biżuterii na co dzień i od święta w wielu różnych długościach. To trend, który przyjął się na całym świecie i zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie, bo wspaniale podkreśla szyję i dekolt!

Udostępnij